Ana Sayfa    İletişim
Alışveriş Ticaret Aşk Hayatı Bilgisayar İnternet Bilim Dini Konular
Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkekler Cevaplasın Felsefe
Güncel Konular Günlük Yaşam Kızlar Cevaplasın Magazin Meslek
Mizah Moda Giyim Müzik Okul Oyun
Seçim SeninFikrin.com Sinema Siyaset Spor
Teknoloji Toplum Turizm Gezi TV Dizi Yiyecek İçecek
Ünlü Bay Ünlü Bayan İsim Lakap Üyelere Özel İş Dünyası
En Çok Oylanan Anketler
En Az Oylanan Anketler
En Yeni Anketler

Kullanıcı Adı:
Parola:
 

 
 
Seninfikrin.com Kullanım Şartları

Seninfikrin.com sitesini kullanarak aşağıda belirtilen şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu durumda kullanım şartlarını okumak sizin sorumluluğunuzdadır. Seninfikrin.com önceden haber vermeksizin kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız sunulan hizmetlerden faydalanmamanız gerekmektedir.

 • Seninfikrin.com'da yer alan resim, grafik, metin, kodlar ve yazılım dahil olmak üzere tüm içerik Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup SeninFikrin.com'un yazılı izni olmadıkça kopyalanması/diğer sitelerde yayınlanması yasaktır.
 • Sitede sunulan hizmetler garantili olarak sunulmamaktadır. Sistemlerde meydana gelebilecek teknik sorunlar ve benzeri durumlar sonucu data kaybı ve hizmet devamsızlığı gibi durumlar olması durumunda SeninFikrin.com herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Seninfikrin.com'da sunulan anket hizmeti ücretsiz bir servis olup çeşitli kısıtlılıkları bulunabilir.
 • Seninfikrin.com'da yayınlanan anketler tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmuş anketler olup, Seninfikrin.com'un görüşlerini yansıtmamaktadır. Oluşturulan anketler nedeniyle Seninfikrin.com sorumlu tutulamaz.
 • Kullanıcılar oluşturdukları anketler ve/veya yazdıkları yorumlar ile aşağıdaki hususlardan bir veya daha fazlasını ihlal etmemelidir:
  - suç teşkil edecek anket/yorum
  - yasal açıdan takip gerektirecek anket/yorum,
  - tehditkar tutumlar sergileyen anket/yorum,
  - hakaret, küfür veya iftira içeren anket/yorum,
  - küçük düşürücü, kaba ifadeler içeren anket/yorum,
  - ahlaki değerlere ters düşen ifadeler içeren anket/yorum,
  - din, dil, ırk ve benzeri ayrımcılık içeren anket/yorum
  Yukarıda belirtilen hususlardan bir veya daha fazlasını içeren eylemlerde bulunan kullanıcıların eğer üye iseler üyelikleri kalıcı olarak silinir ve gerekirse kullandıkları IP adresi ile sisteme erişim engellenir. Eğer yasal takip gerektiren durumlar oluşursa savcılık kanalıyla yapılacak başvurularda ilgili kullanıcının mevcut tanımlama bilgileri paylaşılır.
 • Kullanıcıların, yorumlarında veya anketlerinde kendilerinin veya başkalarının özel iletişim bilgilerini ve çeşitli özel detaylarını paylaşmaları yasaktır.
 • Kullanıcıların, yorumlarında veya anketlerinde kendilerinin veya başkalarının blog veya web sitesi adreslerini paylaşmaları yasaktır.
 • Kullanıcıların Seninfikrin.com'a üye olurken sağlamış olduğu e-posta adresi aracılığı ile kullanıcılara sistem yenilikleri zaman zaman iletebilir.
 • Bir kullanıcı sadece bir kere üye olma hakkına sahiptir. Birden fazla üyeliği tespit edilen kullanıcıların tüm üyelikleri ve yorumları silinir.
 • Kullanıcı yorumları ve anketleri yazım kurallarına uygun olmalıdır.
 • Anket yorum alanlarına yazılan yazılar anket ile ilgili olmalıdır.
 • Seninfikrin.com oluşturulan anketleri yayınlamama hakkını saklı tutar. Anketlerin genel yayınlanmama sebepleri aşağıdaki durumlar olabilir ve bunlarla sınırlı değildir;
  - yazım kurallarına uyulmaması,
  - anlam bütünlüğü olmayan ifadeler kullanılması,
  - ahlaki değerlere ters düşen ifadeler içermesi,
  - hakaret, kin, nefret, ayrımcılık ifadeleri içermesi,
  - yasalara aykırı içerik barındırması.
 • Seninfikrin.com yayında bulunan anketleri sonlandırabilir/yoruma kapatabilir.
 • Seninfikrin.com'da başka sitelere bağlantılar (linkler) bulunabilir. Bağlantı (link) verilen sitelerin içeriği Seninfikrin.com tarafından sürekli olarak kontrol edilemez. Bu sitelerin içeriğinden Seninfikrin.com sorumlu tutulamaz.
 • Seninfikrin.com zaman zaman içerik odaklı reklam yayınlayabilir. Bu reklamların içerikleri ilgili reklam kuruluşu tarafından belirlenir. Yayınlanan reklamlardan Seninfikrin.com sorumlu tutulamaz.
Son güncelleme: 18 Nisan 2009
 
 
Seninfikrin.com oluşturulan anketlerden sorumlu değildir. Seninfikrin.com'da yer alan anketler seninfikrin.com'un görüşünü yansıtmaz. Yayında bulunan anketler ziyaretçiler tarafından oluşturulmuş anketlerdir.
Toplam Onaylanmış Anket Sayısı: 18918 Onay Bekleyen Anket Sayısı: 5440
Çevrimiçi kullanıcı:192
 
Gizlilik Politikası - Kullanım Şartları - İletişim
Copyright © 2007-2009 Seninfikrin.com / "Senin Fikrin" bir anahtar.org projesidir.